Настапот на Џастин Тимберлејк и Ана Кендрик кој не може да се опише со зборови

Неодамна се случи едно прилично чудно, но неверојатно спојување - Ана Кендрик и Џастин Тимберлејк беа прекрасно дуо со одличен настап за анимираниот филм „Trolls“.

performansot-na-dzastin-timberlejk-ana-kendrik-koj-ne-moze-da-se-opishe-so-zborovi-01.png

Не прес конференција за анимираниот филм на Dreamworks, „Trolls“ актерката и пејачот имаа одлична изведба на песната „True Colors“ на Синди Лаупер.

performansot-na-dzastin-timberlejk-ana-kendrik-koj-ne-moze-da-se-opishe-so-zborovi-1.jpg

Нивниот настап е тежок да се опише со зборови, едноставно, треба да се преслуша.

Уживајте: 

Н. Г. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg