Џастин Тимберлејк настапи на Евровизија (видео)


Џастин Тимберлејк настапи на Евровизија (видео)

Ова е прв и ексклузивен момент кога една голема ѕвезда како Џастин Тимберлејк настапуваше на настан како што е Евровизија.

justin-timberlake-668561.jpg

Официјалните извори не беа сигурни, но на големо изненадување, сите беа прилично среќни и изненадени од фактот што позната личност од светската поп култура реши да настапи на настан како што е Евровизија.

dzastin-timberlejk-nastapi-na-evrovizija-1.jpg

Поп ѕвездата неодамна го објави првиот сингл „Can't Stop the Feeling“ по речиси три години пауза...

Да го погледнеме неверојатниот настап на Џастин Тимберлејк на Евровизија:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Маријам Мамадашвили од Грузија е победник на детската Евровизија 17 земји учествуваа со 17 прекрасни песни и млади таленти на 14-от конкурс за из...
Победничкиот настап на Украина на Евровизија 2016 (видео) Многу талентирани артисти и луѓе кои напорно се погрижија не само за совршениот ...
13-годишната оперска пејачка која заслужено доби златни сигнали од судиите на „Америка има талент“ Се притиснаа првите златни звучни сигнали за оваа сезона од „Америка има талент“...

Најчитани неделава