Мајли Сајрус ги искина панталоните сред сцена (видео)


Мајли Сајрус ги искина панталоните сред сцена (видео)

За премиерата на шоуто на Маја Рудолф и Мартин, „Maya and Marty“, се појавија голем број на познати личности, но Мајли Сајрус со својот настап посебно блесна.

majli-sajrus-gi-iskina-pantalonite-na-srec-scena-i-zaigra-01_2.jpg

На сцената таа имаше секси прилично разголен настап на кој ги отпеа „I'm Your Man“ и „I'm a Woman“.

Се појави во црн светкав смокинг со голема шапка и бел цвет и со своите одлични гласовни способности на заводлив начин го долови хитот од 1988-та „I'm Your Man“ за веднаш потоа да си искине панталоните и да заигра заедно со Маја Рудолф.

Заедничкиот настап ќе ве потсети дека понекогаш навистина е добро да се биде жена...

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мислите дека ги разбирате, но грешите: 9 песни со скриено значење Сите имаме омилени песни во кои уживаме и редовно ги слушаме или пееме и се обид...
Адел и во автомобил пее подеднакво прецизно како на сцена (видео) Англиската пејачка е гостин во последната емисија на „Late Late Show“ на Џејмс К...
17-годишната Луиза Џонсон победник на X-Фактор Велика Британија Ако сè уште се прашувате дали сонот може да стане реалност, тогаш погледнете ги ...

Најчитани неделава