9 летни хитови кои ќе ги слушаме на плажа, покрај море

Минатото лето речиси сите ние уживавме во еден хит на летото „Cheerleader“ од OMI, оваа година на топ листите на најдобри летни хитови се очекува да се најдат артисти како Ријана, Џастин Тимберлејк и Аријана Гранде.

top-pesni-koi-kje-vi-stanat-hit-ova-leto-01.jpeg

Кои песни ќе бидат хит ова лето?

Rihanna - „Needed Me“

Ariana Grande - „Into You“

Tegan and Sara - „Stop Desirе“

Drake - „One Dancе“

Уште 5 песни на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg