Новиот спот на Џастин Бибер е документарец за неговиот живот (видео)

Џастин Бибер го објави новиот видео спот за песната „Company“ која ги прикажува сите негови авантури во светот на шоубизнисот.

noviot-spot-na-dzastin-biber-01.jpg

Скејтање, бордање, танцување, настапи на стадиони, Calvin Klein разголени фотосесии, пливање и уште многу други активности собрани во едно речиси 4-минутно видео со одлична монтажа, совршено склопено во целина.

noviot-spot-na-dzastin-biber-1.jpg

noviot-spot-na-dzastin-biber-2.jpg

noviot-spot-na-dzastin-biber-3.jpg

noviot-spot-na-dzastin-biber-4.jpg

noviot-spot-na-dzastin-biber-6.jpg

Дури и Канје Вест кратко се појавува:

noviot-spot-na-dzastin-biber-7.jpg

Уживајте:

Н. Г. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg