Серена Вилијамс е главна ѕвезда во новиот спот на Бијонсе (видео)


Серена Вилијамс е главна ѕвезда во новиот спот на Бијонсе (видео)

Песната „Sorry“ на Бијонсе служи како химна на сите оние кои имале партнер кој ги изневерил и ќе ги инспирира да добијат храброст да си заминат.

za-site-koi-bile-iznevereni-bijonse-objavi-video-spot-za-ushte-edna-pesna-od-lemonade-001.jpg

34-годишната пејачка го објави спотот за оваа песна како втор сингл од албумот „Lemonade“ и само неколку часа подоцна веќе беше прегледан нас милион пати.

Има причина зошто, во целиот спот Бијонсе е покрај моќни и независни жени, а се појавува и Серена Вилијамс.

Подгответе се да се наежите:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 светски хитови кои не знаевме дека се кавери Каверите на светските хитови се многу актуелни во денешно време. Така се пробија...
4 години после „Drunk In Love“: Бијонсе и Џеј Зи објавија нова заедничка песна Бијонсе можеби не ја доби наградата на Греми за Најдобар албум на годината, ама ...
Ед Ширан објави видео за неговата нова песна „Eraser“ и фановите полудеа Сите го очекуваат новиот албум на Ед Ширан овој петок, но никој не очекуваше дек...

Најчитани неделава