Кајли Џенер се бакнува со новото момче во неговиот спот (видео)

Изгледа новата врска на Кајли Џенер почнува исто како претходната со Тајга - јавноста официјално дозна за неа преку спот.

kajli-dzener-se-baknuva-so-novoto-momce-vo-negoviot-spot-1.jpg

Во новото видео на PartyNextDoor, Кајли е главната ѕвезда.

Прво ја користи можноста да го промовира сјајот за усни, за на крајот да се бакнува на дожд со новото момче.

Очигледно снимањето спот со секое момче е задолжително:

М. Д. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg