Кајли Џенер се бакнува со новото момче во неговиот спот (видео)


Кајли Џенер се бакнува со новото момче во неговиот спот (видео)

Изгледа новата врска на Кајли Џенер почнува исто како претходната со Тајга - јавноста официјално дозна за неа преку спот.

kajli-dzener-se-baknuva-so-novoto-momce-vo-negoviot-spot-1.jpg

Во новото видео на PartyNextDoor, Кајли е главната ѕвезда.

Прво ја користи можноста да го промовира сјајот за усни, за на крајот да се бакнува на дожд со новото момче.

Очигледно снимањето спот со секое момче е задолжително:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ед Ширан објави видео за неговата нова песна „Eraser“ и фановите полудеа Сите го очекуваат новиот албум на Ед Ширан овој петок, но никој не очекуваше дек...
Ким Кардашијан и Криси Тајген се потопија во млеко за новиот спот на Ферги (фото) Ким Кардашијан и Криси Тајген се приклучија во „клубот“ на згодни мајки во спото...
После две години пауза: Лана Дел Реј објави нова песна Поминаа две години откако Лана Дел Реј го објави последниот албум и потоа контро...

Најчитани неделава