Бијонсе објави нови, претходно никогаш видени фотки од снимањето на „Lemonade“


Бијонсе објави нови, претходно никогаш видени фотки од снимањето на „Lemonade“

Можеби поминаа дури четири месеци од објавувањето на албумот „Lemonade“, но Бијонсе сега реши да објави речиси 50-ина нови фотографии од самото снимање.

bijonse-objavi-novi-prethodno-nikogash-videni-fotki-od-snimanjeto-na-lemonade-01.jpg

34-годишната пејачка на својата интернет страна објави фотографии од тоа што се случувало зад сцените за време на снимањето на визуелниот албум.

На фотографиите го има жолтиот фустан кој веруваме дека ќе го паметиме како култен фустан во историјата на музиката, како позира покрај нејзиниот сопруг Џеј Зи и уште многу други сцени кои не вреди да се објаснуваат...

Вреди да се погледнат.

Уживајте во визуелниот албум на Бијонсе:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

4 години после „Drunk In Love“: Бијонсе и Џеј Зи објавија нова заедничка песна Бијонсе можеби не ја доби наградата на Греми за Најдобар албум на годината, ама ...
Ед Ширан објави видео за неговата нова песна „Eraser“ и фановите полудеа Сите го очекуваат новиот албум на Ед Ширан овој петок, но никој не очекуваше дек...
За сите кои беа тинејџери во '90-те: Во август Бекстрит Бојс се враќаат со нов албум?! Ако сте дете од `90-те, тогаш сигурно сте биле опседнати со Бекстрит Бојс, бендо...

Најчитани неделава