Фантастичен настап на две диви


Фантастичен настап на две диви

fantasticen-nastap-na-dve-divi-povekjeR’n'b ѕвездите Beyonce и Alicia Keys неодамна во Медисон Сквер Гарден во Њујорк го изведоа својот нов дует “Put It In A Love Song” и ги воодушевија сите присутни.

 

Кога ќе чуете како овие две згодни дами звучат и изгледаат заедно – сигурни сме дека ќе имате само позитивни коментари.

Останува да се стрпиме за спотот, кој се снима овие денови, а премиерата е закажана за април.

 

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...