Омилените машки бендови од `90-ите: Некогаш и сега

Можете да поверувате дека поминаа речиси 20 години откако лудувавме по песните „Bye Bye Bye“ на NSYNC и „Everybody“ од Backstreet Boys?

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-01.jpg

Тогаш сите ги имитиравме нивните добро познати кореографии.

Тогаш и пејачите беа млади.

Но, како изгледаат денес?

Познатите бендови кои ги обожававме во `90-ите - Некогаш и сега:

Backstreet Boys

Еј Џеј Меклин (38 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-1.jpg

Хауи Дороу (43 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-2.jpg

Брајан Литрел (41 година)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-3.jpg

Ник Картер (33 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-4.jpg

Кевин Ричардсон (45 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-5.jpg

NSYNC

Џастин Тимберлејк (35 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-7.jpg

Крис Киркпатрик (45 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-8.jpg

Џои Фатон (39 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-9.jpg

Ленс Бас (37 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-10.jpg

ЏејСи Часез (40 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-11.jpg

Take That

Гери Барлоу (45 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-12.jpg

Роби Вилијамс (42 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-13_copy.jpg

Марк Овен (44 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-14_copy.jpg

Хауард Доналд (48 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-15.jpg

Џејсон Оринџ (46 години)

omilenite-mashki-bendovi-od-90ite-nekogash-i-sega-16_copy.jpg

Н. Г. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg