Зејн Малик и Тејлор Свифт изненадија со дует за „50 нијанси потемно“ (видео)

Како што песната на Ели Голдинг, „Love Me Like You Do“, направена специјално за првиот филм на „Fifty Shades of Grey“ стана неверојатен хит, така, сега имаме нов хит кој е направен специјално за второто продолжение.

preslushajte-ja-novata-pesna-na-zejn-malik-i-tejlor-svift-za-50-nijansi-potemno-01.jpg

Новата романтична песна е испеана од Зајн Малик и Тејлор Свифт заедно, а е именувана „I Don't Wanna Live Forever“.

Песната прва ја најави Тејлор Свифт со кратко видео на Твитер и Инстаграм:

 

A video posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Преслушајте ја целата песна:

Н. Г. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg