За следната журка: Направете си сами плејлиста со хитови од 2000-те


За следната журка: Направете си сами плејлиста со хитови од 2000-те

napravete-svoj-mashup-na-hitovi-od-2000tite copy copy copy copy

Сакате комбинација од носталгија и доообра забава?

http://themagicipod.com е сајт кој ќе се погрижи да си поиграте со хитовите и да се забавувате одлично. Најдобрите хип – хоп и р’н’б хитови, кои полека, но сигурно стануваат ретро, се ставени на ваше располагање.

Кога ќе го отворите сајтот, инструкциите се јасни, некои комбинации можеби нема да ви бидат дозволени, но тие што ќе бидат, ќе ви го направат денот!

Секако, некој претходно седнал и ги комбинирал песните за да звучат така. Капа долу за идејата!

Имате рецепт за добра забава за вашата следната журка, затоа што и download е дозволен.

Забавувајте се!

Л. Т. | Црнобело