Ги имаме сите најсекси песни од саундтракот на „Fifty Shades Darker“


Ги имаме сите најсекси песни од саундтракот на „Fifty Shades Darker“

Филмот официјално имаме можност да го погледнеме во киносалите, а покрај него и да ги слушнеме некои од песните кои дефинитивно ги будат страстите и еротиката во нас.

site-najseksi-pesni-od-saundtrakot-na-fifty-shades-darker-001.jpg

Покрај главниот хит, направен специјално за филмот, на Тејлор Свифт и Зејн Малик, уште една секси песна долго ќе ви се врти во глава...

Слушнете ги вокалите на Ники Минаж и Ник Џонас:

Покрај нив, тука се уште неколку песни од саундтракот кој вреди да ги слушнете:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...