Ги имаме сите најсекси песни од саундтракот на „Fifty Shades Darker“


Ги имаме сите најсекси песни од саундтракот на „Fifty Shades Darker“

Филмот официјално имаме можност да го погледнеме во киносалите, а покрај него и да ги слушнеме некои од песните кои дефинитивно ги будат страстите и еротиката во нас.

site-najseksi-pesni-od-saundtrakot-na-fifty-shades-darker-001.jpg

Покрај главниот хит, направен специјално за филмот, на Тејлор Свифт и Зејн Малик, уште една секси песна долго ќе ви се врти во глава...

Слушнете ги вокалите на Ники Минаж и Ник Џонас:

Покрај нив, тука се уште неколку песни од саундтракот кој вреди да ги слушнете:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8-те „најзаразни“ песни на сите времиња Дали ви се случило кога ќе се замислите или ви е здодевно, во глава да ви се пој...
Ед Ширан објави видео за неговата нова песна „Eraser“ и фановите полудеа Сите го очекуваат новиот албум на Ед Ширан овој петок, но никој не очекуваше дек...
Најдобрите песни во првите 3 месеци од 2017-та Има уште многу време додека да помине 2017-та година, ама никогаш не е прерано д...

Најчитани неделава