Како звучи гласот на Лејди Гага без музика? (видео)


Како звучи гласот на Лејди Гага без музика? (видео)

Дури и тогаш кога танцува како луда на високи потпетици, Лејди Гага, некако успева секој стих да го отпее беспрекорно.

kako-zvuci-glasot-na-lejdi-gaga-bez-muzika-01.jpg

Сè уште од некоја причина сте убедени дека не пее добро?

Преслушајте го нејзиниот настап на Super Bowl во видео каде е отстранета музиката, а е оставен само нејзиниот глас.

Видеата се доказ дека гласот на Лејди Гага е неверојатно добар:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...