Ед Ширан објави видео за неговата нова песна „Eraser“ и фановите полудеа


Ед Ширан објави видео за неговата нова песна „Eraser“ и фановите полудеа

Сите го очекуваат новиот албум на Ед Ширан овој петок, но никој не очекуваше дека само неколку часа претходно ќе видат нов спот на нова песна.

ed-shiran-objavi-video-za-negovata-nova-pesna-eraser-i-fanovite-poludea-001.jpg

Ед Ширан се разбудил и опуштено ја најавил песната со спот.

Набрзо по Твитер почнаа да се шират реакциите на фановите:

https://twitter.com/fIawlessdolan/status/836608386191994881

https://twitter.com/_931O/status/836607765304897536


Конечно, преслушајте и погледнете:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

За следната журка: Направете си сами плејлиста со хитови од 2000-те Сакате комбинација од носталгија и добра забава? http://themagicipod.com е сајт ...
За сите кои беа тинејџери во '90-те: Во август Бекстрит Бојс се враќаат со нов албум?! Ако сте дете од `90-те, тогаш сигурно сте биле опседнати со Бекстрит Бојс, бендо...
Најголемиот фан на Спајс Грлс: Адел повторно запеа нивна песна (видео) Адел е познат фан на Спајс Грлс, па воопшто не изненадува тоа што реши да запее ...

Најчитани неделава