Музички микс од звуците на WindowsXP


Музички микс од звуците на WindowsXP

xp-mix-povekeСигурно сите ги знаете звуците на вашиот виндоус XP, а уште посигурен сум во тоа колкава нервоза и одбивност ви прават звуците особено она „ДИНГ“...

 

 

 

...кога ќе се појави некоја грешка.

Овој пат, некој паметен дечко седнал и склопил одличен музички микс од овие „одбивни“ звуци.

 

Пуштајте звучници и клик на плеј...
{play}images/stories/media/xp-error-mix.mp3{/play} 

 

Би можело да ве интересира:

Подгответе се да останете со подотворена уста: Анџелина Џордан, девојчето – глас! Овој глас е еден од ретките на планетава, а тука се вбројани и гласовите на позн...
16-минутното „Lemonade“ шоу на Бијонсе на MTV VMA (видео) Бијонсе едноставно владееше со овогодинешните MTV VMA награди со продолжениот на...
Ретро на денот: 18 години подоцна Мел Си од Spice Girls ја пее „Too Much“ 1997-та година дојде уште еднаш, но без целата група Spice Girls. Многу одамна о...

Најчитани неделава