Најголем летен хит за 2010


Најголем летен хит за 2010

najgolem-leten-hit-za-2010-povekjeРелативно убаво е времето сега за сега. Летните одмори почнаа. Туристичките места полека се полнат со туристи кои со душа ги чекаат топлите сончеви...

 

...денови, песочни плажи, забава до бесвест и добра музика.

Кандидати за хит на ова лето има многу – ова се неколку кои се обидуваат да си ја добијат титулата.

Според вас која песна ќе го обележи ова лето 2010?

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...