Мини Бијонси, Бритни и Агилера

mini-beyonce-britney-i-cristina-povekjeДенес се најголеми поп ѕвезди. Можеби затоа што тоа им била желба уште од најмлади години и вложувале труд, време и пари. Бијонси, Бритни...

 

...Спирс и Кристина Агилера уште како многу малечки покажале дека имаат талент.

mini-beyonce-britney-i-cristina

Можеби некој од овие видео клипови веќе сте ги гледале, а доколку не – еве ви можност. Уживајте!

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg