Нова песна на Лејди Гага

nova-pesna-na-lejdi-gaga-povekjeНа настапот во Минесота оваа недела, планетарната сензација која продолжува да соборува рекорди, Лејди Гага, премиерно ја извела...

 

...“Living on the radio”. Судејќи според воодушевената публика вечерта, но и по коментарите на фановите на интернет, Гага повторно најде одличен начин за да го најави новиот албум.

Како ви звучи?

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg