Премиерно: Нов сингл на Ријана

premierno-nov-singl-na-rijana-povekjeРијана секогаш изненадува со нешто ново и невообичаено кое секогаш станува хит! Новиот сингл “Only Girl (In The World)” е најава за нејзиниот 5-ти студиски албум.

 

Премиерно е пуштена во радиската емисија на Рајан Сикрест. Синглот може да го слушнете тука:

premierno-nov-singl-na-rijana

http://www.ryanseacrest.com/blog/whats-happening/listen-to-rihannas-new-single-only-girl-in-the-world-audio/

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg