Песната на малата Вилоу Смит


Песната на малата Вилоу Смит

pesnata-na-malata-vilou-smit-povekjeЌерката на Џејда и Вил Смит, Вилоу Смит иако има неполни 10 години цврсто е решена да стане ѕвезда. Девојчето уште од мало покажувало интерес за музика...

 

...а на интернет се појави и нејзиниот прв сингл кој звучи интересно.

Нејзин ментор е Џеј Зи. Можеби и нема да ве чуди што песната потсеќа на Ријана само со малку подетски глас.

Whip my hair е песната која можеби и ќе го надмине и мега популарниот Џастин Бибер. Проценете сами.

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...