Нов хит на Ријана и Дејвид Гета


Нов хит на Ријана и Дејвид Гета

nov-hit-na-rijana-i-d-geta-povekjeНовиот спот на Ријана викендов го преплави интернетот. За прв пат соработка со Дејвид Гета за песната “Who’s That Chick” која ќе се најде и на...

 

...новиот албум на познатиот ди-џеј и продуцент.

Како изгледа спотот и како звучи песната – проценете сами!

Би можело да ве интересира:

Белата куќа згрозена од видеото во кое „гола Меланија“ игра пред рапер... Раперот T.I. ја навреди првата дама на САД, Меланија Трамп, во видео спотот во к...