Heidi Klum во спот на Seal

najromanticnata-dvojka-na-spot-povekjeСлавната двојка, музичарот Seal и манекенката Хајди Клум важат за еден од најромантичните парови во Холивуд. Тоа го докажаа и повторно со песната која...

 

...Хајди ја доби на подарок од својот сопруг, и ќе се најде на новиот албум на Сил.

Двојката се одлучи во спотот за песната “Secret” да се појават заедно, и по кој знае кој пат да ги покажат јавно своите чувства.

najromanticnata-dvojka-na-spot-1

najromanticnata-dvojka-na-spot-2

najromanticnata-dvojka-na-spot-3

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg