Премиерa: Only girl in the world

premierno-only-girl-in-the-world-povekjeЦрвенокосата убавица Ријана, со синглот “Only Girl (in The World)”, за кој се зборуваше многу, го најавува новиот албум Loud, кој во продажба ќе се најде во ноември.

 

Како би изгледало кога Ријана навистина би била единствена девојка на светот, погледнете во тазе видео спотот.

premierno-only-girl-in-the-world

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg