Прв сингл на Кардашијан - Jam


Прв сингл на Кардашијан - Jam

prv-singl-na-kardasijan-jam-povekjeВеќе најавивме дека Ким Кардашијан реши да започне музичка кариера и на големо го подготвува спотот за својата прва песна. Таа во емисијата...

 

...на водителот Рајан Сикрест на радиото Kiss FM го лансираше својот прв сингл кој се вика Jam (Turn It Up).

Ова е можност и вие да слушнете колку и дали ќе успее кариерата на реалити ѕвездата.

Би можело да ве интересира:

Новата песна на Рашида Џоунс ќе ве врати во 90-те (видео) Новите видео спот видео и песна на Рашида Џоунс - „Flip and Rewind“ со сигурност...
Лејди Гага го расплака Холивуд со моќниот настап на Оскарите (видео) Лејди Гага заедно со жртви на сексуално насилство на овогодинешните Оскари имаше...
Маид Хечимовиќ го објави неговиот најнов спот снимен во Скопје со неколку македонски убавици Момчето кое по учеството на регионалното шоу „Х-фактор“ ги освои симпатиите...

Најчитани неделава