Прв сингл на Кардашијан - Jam


Прв сингл на Кардашијан - Jam

prv-singl-na-kardasijan-jam-povekjeВеќе најавивме дека Ким Кардашијан реши да започне музичка кариера и на големо го подготвува спотот за својата прва песна. Таа во емисијата...

 

...на водителот Рајан Сикрест на радиото Kiss FM го лансираше својот прв сингл кој се вика Jam (Turn It Up).

Ова е можност и вие да слушнете колку и дали ќе успее кариерата на реалити ѕвездата.