Конечно спот: On The Floor


Конечно спот: On The Floor

konecno-spot-on-the-floor-povekjeПесната On the Floor на Џенифер Лопез веќе е супер диско хит низ светот. Недостасуваше само нејзиното долго очекувано видео издание кое конечно беше...

 

...промовирано. Ова е најновиот спот на Џеј Ло. Уживајте во преработката на хитот Ламбада од 80-тите.