Конечно спот: On The Floor


Конечно спот: On The Floor

konecno-spot-on-the-floor-povekjeПесната On the Floor на Џенифер Лопез веќе е супер диско хит низ светот. Недостасуваше само нејзиното долго очекувано видео издание кое конечно беше...

 

...промовирано. Ова е најновиот спот на Џеј Ло. Уживајте во преработката на хитот Ламбада од 80-тите.

Би можело да ве интересира:

10 песни кои ги слушавме и преслушувавме во `90-те Модата од `90-те повторно ни се враќа, а секако, ако сте родени во таа декада и ...
Русија ќе биде победник на Евровизија 2016? Објавена песната на згодниот руски претставник (видео) Традиционално како и секоја година, така и оваа се шпекулира за можниот победник...
Ким Кардашијан и Криси Тајген се потопија во млеко за новиот спот на Ферги (фото) Ким Кардашијан и Криси Тајген се приклучија во „клубот“ на згодни мајки во спото...

Најчитани неделава