Кејти Пери како Лејди Гага


Кејти Пери како Лејди Гага

kejti-peri-kako-lejdi-gaga-povekjeКејти Пери на својот концерт во Париз го отпеа еден од најголемите хитови на Лејди Гага - Born This Way. Таа за време на својата турнеја отпеа...

 

...неколку преработки. Слушнете како звучи...

kejti-peri-kako-lejdi-gaga

Би можело да ве интересира:

Кавери кои звучат подобро и од оригиналите Дали можеби кога ќе го слушнете поимот кавер ве потсетува на песна која не е так...
Мајли Сајрус ги искина панталоните сред сцена (видео) За премиерата на шоуто на Маја Рудолф и Мартин, „Maya and Marty“, се појавија го...
Плеј листа за мотивација: 14 песни кои влијаат позитивно штом ги слушнете Без разлика на тоа дали во овој момент се соочувате со некакви тешкотии или пак,...

Најчитани неделава