Ново од ќерката на Вил Смит


Ново од ќерката на Вил Смит

nov-spot-na-kerkata-na-vil-smit-povekjeЌерката на Вил Смит, Вилоу Смит, сними нов спот за својата песна - 21st Century Girl. За потребите на ова видео младата ѕвезда и нејзините пријателки....

 

...во спотот прават град среде пустина.

Како сето ова изгледа скоцкано на крајот, проверете на видеото.

Би можело да ве интересира:

Преслушајте: Ријана објави моќна балада специјално за „Star Trek“ Ријана штотуку објави нова песна - „Sledgehammer“. Напишана е од текстописецот к...
Најсмирувачката песна која некогаш ќе ја слушнете „The Flight of the Condor“  е песна напишана од композиторот Даниел Аломиа ...
10 евровизиски хитови за одлична викенд забава Поминаа многу години од првата одржана Евровизија. Низ годините бевме сведоци на...

Најчитани неделава