Слушнете го албумот на Бритни


Слушнете го албумот на Бритни

preslusajte-go-albumot-na-britni-povekjeСите кои со нетрпение го очекуваат новиот албум Femme Fatale на Бритни Спирс, кој треба да се појави на 29 март 2011, имате можност да ги чуете сите песни...

 

Седмиот студиски албум на Бритни се очекува да ја врати на врвот на светската музичка сцена. Проверете дали навистина звучи така добро.

Би можело да ве интересира:

Сите песни кои ви се потребни за жежок, непрекинат секс Најжешкиот секс понекогаш може да се случи токму затоа што сте инспирирани од му...
Кои земји се првите 10 финалисти на Евровизија 2016? (видео) Се одржа првата полуфинална вечер од овогодинешната Евровизија во која учествува...
Белградската рокенрол група „Hypnotized“ го промовираше новиот сингл „Marta“ Белградскиот рокенрол состав „Hypnotized“ го претстави видео спотот за песната “...

Најчитани неделава