Слушнете го албумот на Бритни


Слушнете го албумот на Бритни

preslusajte-go-albumot-na-britni-povekjeСите кои со нетрпение го очекуваат новиот албум Femme Fatale на Бритни Спирс, кој треба да се појави на 29 март 2011, имате можност да ги чуете сите песни...

 

Седмиот студиски албум на Бритни се очекува да ја врати на врвот на светската музичка сцена. Проверете дали навистина звучи така добро.