Спот снимен во Јапонија


Спот снимен во Јапонија

spot-snimen-vo-japonija-povekjeBlack Eyed Peas неодамна настапија на Американскиот Идол со песната Just can’t get enough, која конечно доби и свој видео запис. Она што е......најинтересно врзано за спотот е што е сниман во Јапонија само една недела пред земјотресот и цунамито кои ја погодија оваа островска земја.

Би можело да ве интересира:

Ретро на денот: Скриеното значење на „Hit Me Baby One More Time“ од Бритни Спирс Никој не може да го негира фактот дека Бритни Спирс беше вистинска принцеза на п...
17-годишната Луиза Џонсон победник на X-Фактор Велика Британија Ако сè уште се прашувате дали сонот може да стане реалност, тогаш погледнете ги ...
Преслушајте ја втората песна на Адел од новиот албум - „When We Were Young“ Адел премиерно ја изведе втората песна од албумот насловен 25. Снимката е во жив...

Најчитани неделава