Кејти Пери и Канје - E.T (видео)


Кејти Пери и Канје - E.T (видео)

kejti-peri-i-kanje-et-video-povekjeСпотот кој се чекаше долго време конечно е пред нас. Кејти Пери и Канје Вест за песната E.T. Како изгледа ова видео, погледнете...


...па ги очекуваме вашите коментари и критики.

Би можело да ве интересира:

5 нови песни кои ќе ги слушате на repeat во мај 2017-та Долгоочекувана соработка помеѓу Лана Дел Реј и The Weeknd конечно е тука и се оч...
За восхит: Аријана Гранде е една од ретките која совршено ја имитира Витни Хјустон (видео) Не е тајна дека Ариана Гранде има талент да ги имитира другите ѕвезди со неверој...
Белградската рокенрол група „Hypnotized“ го промовираше новиот сингл „Marta“ Белградскиот рокенрол состав „Hypnotized“ го претстави видео спотот за песната “...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава