Џеј Ло - I'm into you


Џеј Ло - I'm into you

j-lo-im-into-you-povekjeНовиот сингл на Џенифер Лопез - I’m into you во соработка со Лил Вејн се појави он-лајн. Се шпекулира дека Џеј Ло ќе ја одложи...


...промоцијата на новиот албум за да почне да се слуша новата песна.

j-lo-im-into-you

Со синглот On the floor ги надмина Бритни и Лејди Гага во гледаност на YouTube.

Би можело да ве интересира:

Мислите дека ги разбирате, но грешите: 9 песни со скриено значење Сите имаме омилени песни во кои уживаме и редовно ги слушаме или пееме и се обид...
10 евровизиски хитови за одлична викенд забава Поминаа многу години од првата одржана Евровизија. Низ годините бевме сведоци на...
Продолжува таму каде застанала: По цели 9 години Џоџо објавува нов спот Некои пејачи и пејачки се појавуваат со една хит песна која долги години се паме...

Најчитани неделава