Мери Блајџ: нов сингл и видео


Мери Блајџ: нов сингл и видео

mary-j-blige-nov-singl-i-video-povekjeМери Џеј Блајџ го издаде првиот сингл од нејзиниот десетти албум, наречен My Life II: The Journey Continues, планиран да се појави во...


...продажба на почетокот на септември. Станува збор за naked верзија на песната Someone to love me објавена на албумот на Пи Диди - Last train to Paris.

Во новата верзија на песната освен Мери и Диди се појавува и Лил Вејн.

Би можело да ве интересира:

Се сеќаваме: 6-те најлегендарни настапи на Принц Музичката легенда Принц, почина во неговиот дом во Минесота, а она по што ќе ост...
Последниот настап на Кели Кларксон на Американски идол го расплака целото жири (видео) Американскиот идол е во својата 15-та и последна сезона и дури и да престанавте ...
Кои се 10-те најдобри песни на сите времиња? Во морето одлични песни навистина е тешко да се одберат најдобрите. Но, факт е д...

Најчитани неделава