Стигна новиот спот на Бритни


Стигна новиот спот на Бритни

stigna-noviot-spot-na-britni-povekjeБритни Спирс сериозно се враќа на сцената. После бројните најави и исчекувања конечно се појави спотот за песната Till the world ends. Фановите ширум...


...светот се одушевени од новото видео остварување на Бритни.

Би можело да ве интересира:

За восхит: Аријана Гранде е една од ретките која совршено ја имитира Витни Хјустон (видео) Не е тајна дека Ариана Гранде има талент да ги имитира другите ѕвезди со неверој...
Познати песни со приказни кои ја имаат моќта да ве расплачат Ако некогаш се прашувате зошто некои песни остануваат да постојат со години, тог...
Адел и во автомобил пее подеднакво прецизно како на сцена (видео) Англиската пејачка е гостин во последната емисија на „Late Late Show“ на Џејмс К...