Стигна новиот спот на Бритни


Стигна новиот спот на Бритни

stigna-noviot-spot-na-britni-povekjeБритни Спирс сериозно се враќа на сцената. После бројните најави и исчекувања конечно се појави спотот за песната Till the world ends. Фановите ширум...


...светот се одушевени од новото видео остварување на Бритни.