Kelly Rowland - Motivation


Kelly Rowland - Motivation

kelly-rowland-motivation-video-povekjeKelly Rowland е секси заводничка во нејзиниот најнов спот за песната “Motivation,” која е нејзин последен сингл заедно со Лил Вејн. Третиот...


...соло албум на Кели се планира да се појави на пазарот ова лето.

„Го обожавам Вејн. Отсекогаш сум го сакала неговиот стил.“ – изјави таа скоро за MTV News.

Дали на повидок имаме нов хит?