Kelly Rowland - Motivation


Kelly Rowland - Motivation

kelly-rowland-motivation-video-povekjeKelly Rowland е секси заводничка во нејзиниот најнов спот за песната “Motivation,” која е нејзин последен сингл заедно со Лил Вејн. Третиот...


...соло албум на Кели се планира да се појави на пазарот ова лето.

„Го обожавам Вејн. Отсекогаш сум го сакала неговиот стил.“ – изјави таа скоро за MTV News.

Дали на повидок имаме нов хит?

Би можело да ве интересира:

Преслушајте ја втората песна на Адел од новиот албум - „When We Were Young“ Адел премиерно ја изведе втората песна од албумот насловен 25. Снимката е во жив...
Бијонсе објави нови, претходно никогаш видени фотки од снимањето на „Lemonade“ Можеби поминаа дури четири месеци од објавувањето на албумот „Lemonade“, но Бијо...
Дуетот на Тејлор Свифт и Зејн Малик за „Fifty Shades Darker“ со видео од кое ќе воздивнете Тејлор Свифт на својот Инстаграм профил со тизер најави дека наскоро ќе имаме мо...

Најчитани неделава