Шопинг манија се случува во Скопје
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Шопинг манија се случува во Скопје

Најголемата шопинг треска во градот е веќе во тек!

shopping-manija-se-slucuva-vo-skopje-001.png

Од вчера во Рамстор Мол се случува најголемата шопинг манија Гараж сејл под мотото “ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР”, каде по 10-ти пат посетителите пазаруваат по неверојатно ниски цени со попусти и до 70%.

Облека, накит, обувки, спортка опрема, модни додатоци. Се што ќе ви падне на памет и сето она што сте посакувале да го имате, веќе може да го добиете по намалена цена со дури 70% попуст само во Рамстор Мол.

shopping-manija-se-slucuva-vo-skopje-2-02.jpg

Kaко и секогаш, така и сега и Рамстор маркетот лоциран во трговскиот центар се вклучува во настанот со бројни изненадувања и промоции за своите потрошувачи.

shopping-manija-se-slucuva-vo-skopje-2-01.jpg

Бидете дел од 10-тиот јубилеен Гараж сејл во Рамастор Мол кој трае до 10-ти Февруари и уживајте во пазарувањето по цени какви што нема на ниедно друго место во градот!