Од утре започнува Garage Sale во Рамстор Мол


Од утре започнува Garage Sale во Рамстор Мол

Од 14 до 20 август, правиме чистка вадиме сè надвор во Рамстор Мол.

od-utre-zapocnuva-garage-sale-vo-ramstore-mall-001.jpg

СТОП. СТОП. СТОП. Што и да правите утре, стопирајте. Зошто? Бидејќи започнува најголемото шопинг лудило кај нас. Од утре сè до 20 август започнува Garage Sale.

Веќе добро познатата шопинг манија и овој пат, како и до сега, оди под мотото ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР!

Сите посетители од утре ќе можат да очекуваат огромни попусти и до 70%, како и акции и изненадувања од сите продажни објекти во трговскиот. Kaко и секогаш, на настанот се придружува и Рамстор маркетот лоциран во трговскиот центар, кој исто така за своите купувачи предвиде бројни промоции и намалувања, кои секоја година привлекуваат повеќе од 150.000 посетители.

Затоа од утре, па сè до 20 август заборавете на сè, и фрлете се на шопинг во Рамстор Мол.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg