Шопинг лудило во Рамстор Мол како никогаш до сега
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Шопинг лудило во Рамстор Мол како никогаш до сега

Најголемиот шопинг настан кај нас, Garage Sale, како никогаш до сега привлече огромен број на посетители во првите два дена.

shopping-ludilo-vo-ramstore-mall-kako-nikogas-do-sega-01.jpg

Шопинг лудилото кое постои за време на Garage Sale, ги оправда нашите очекувања. Оваа недела од 14 до 20 август во рамстор Мол се одржува најголемиот шопинг настан Garage Sale, на кој правиме чистка и вадиме сè надвор.

Погледнете низ фотографиите и видеото како поминаа првите два дена од оваа шопинг манија во Рамстор Мол:

shopping-ludilo-vo-ramstore-mall-kako-nikogas-do-sega-02.jpg

shopping-ludilo-vo-ramstore-mall-kako-nikogas-do-sega-03.jpg

shopping-ludilo-vo-ramstore-mall-kako-nikogas-do-sega-04.jpg

shopping-ludilo-vo-ramstore-mall-kako-nikogas-do-sega-05.jpg