Уште само еден ден од Garage Sale


Уште само еден ден од Garage Sale

Останува уште само еден ден од најголемиот шопинг настан кај нас Garage Sale.

uste-samo-eden-den-od-garage-sale-01.jpg

Доколку до сега не сте успеале да дојдете во Ramstore Mall сега е шансата да ја искористите огромната и богата понуда на облека, накит, обувки, спортска опрема, аксесоари, книги, играчки, предмети за домаќинство и бела техника, намалени до дури 70 проценти.

Затоа побрзајте и искористете ги големите попусти и чистката која се прави во Ramstor Mall до 20 август.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg