По четврти пат - најголемото кино со автомобили во Велес


По четврти пат - најголемото кино со автомобили во Велес

po-chetvrti-pat-najgolemoto-kino-so-avtomobili-vo-veles-01.jpg

Поради огромната заинтересираност и посетеност на претходните три проекции, на 19.08.2020 година (сабота) со почеток од 20.00 часот на паркингот на фабриката Smelt-ING, тимот на Drive-IN Cinema Ве повикува да бидете дел на еден од најспектакуларните настани ова лето во нашата држава со проекција на политичкиот мега-хит Miss Sloane токму пред Американските избори со една од нај провокативнита актерки кои ја одбележаа филмската сцена Џесика Честејн. За ваше целосно доживување додека сте во автомобилот ќе имате можност за порачување на пуканки, чипс и разновидни алкохолни и без алкохолни пијалоци.

За да не слушате од другите каков настан сте пропуштиле - бидете вие дел од овој спектакл и заборавете на КОВИД-19 барем за минута.

Резервирајте на тел 078/256-516 и 079/277 487.

Не дозволувајте другите да ви раскажуваат.

Бидете сведоци на нешто што никогаш не се заборава!

Повеќе информации на Facebook и Instagram.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg