Вредносни ваучери од dm – Совршен подарок за 8. Март!


Вредносни ваучери од dm – Совршен подарок за 8. Март!

Во пресрет на 8. март – Денот на жената, ве запознаваме со можноста на едноставен и брз начин да дојдете до соодветен подарок, независно дали станува збор за деловни партнери од „понежниот пол“ или едноставно, за драга личност во вашиот живот.

vrednosni-vaucheri-od-dm-sovrshen-podarok-za-8-mart-01.jpg

Како 8. мартовски подарок, вредносните ваучери се одличен избор и за компании кои сакаат на своите припаднички на „понежниот пол“ да им го честитаат празникот, за што нудиме и можност за плаќање на фактура.

Благодарение на неговата удобност, насекаде во светот ваквиот вид на дарување е многу проширен и популарен, а благодарение на мотивите, вредносните ваучери од dm совршено се вклопуваат како подарок за секоја пригода. Ваучерите може да се набават во сите dm дрогерии во вредност од 350, 500 и 1.000 мкд.

Честитајте го Денот на жената на еден посебен и индивидуален начин.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg