Супер роденденска акција во Tuctuc&friends


Супер роденденска акција во Tuctuc&friends

Тортата е подготвена, свеќичките запалени, балоните надувани... Tuctuc&friends го слават својот втор роденден

super-rodendenska-akcija-vo-tuctuc-friends01.jpg

Овој месец Tuctuc&friends прославуваат две години од отворањето на нивната прва продавница во Скопје, а по тој повод подготвија и многу роденденски изненадувања за вас.

Во периодот од 4ти до 16ти мај нивната најнова пролет/лето колекција на облека и обувки ќе биде достапна со супер роденденски попуст и до 30%.

Посетете ги нивните продавници во Тафталиџе и Дебар Маало или нивната онлајн продавница https://shop.tuctucandfriends.mk/ и добијте:

  • 10% намалување на еден купен производ
  • 20% намалување на два купени производи
  • 30% намалување на 3 и повеќе купени производи

Tuctuc.and.friends.mk е ексклузивен застапник за Македонија на шпанскиот бренд за детска облека и опрема tuctuc. Инспирирани од детската фантазија, уште од 1994 година, tuctuc ги креираат најразиграните и највпечатливите колекции на облека, обувки, аксесоари и опрема за новороденчиња и деца до 14 години.

За секогаш да бидете информирани за нивната најнова понуда и промоции следете ги и нивните профили на Facebook и на Instagram.

super-rodendenska-akcija-vo-tuctuc-friends02.jpg

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg