Досега необјавени фотки од првата јавна кавга на Џоли и Пит


Досега необјавени фотки од првата јавна кавга на Џоли и Пит

Анџелина Џоли и Бред Пит веројатно подолго време го спасувале бракот кој се распаѓал, тврдат сите после објавените фотки од расправијата во Леголенд, Виндзор.

dosega-neobjaveni-fotki-od-prvata-javna-kavga-na-dzoli-i-pit-001.jpg

Фотографиите се стари речиси една година и се досега скриени од јавноста.

На нив 52-годишниот актер и 41-годишната актерка се во конфликт, додека обезбедувањето се обидува да ги заштити од папараци.

Сепак, неколкуте уловени моменти, меѓу кој е и моментот кога Бред ја допира Анџелина за раката со цел да ја смири, не успеаја трајно да се сокријат од јавноста.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg