Џеј Ло со шлиц до колк, Бијонсе e трудница со деколте: Најдобро облечените на Греми 2017
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Џеј Ло со шлиц до колк, Бијонсе e трудница со деколте: Најдобро облечените на Греми 2017

Греми наградите, за разлика од останатите награди на кои ѕвездите зачекоруваат на црвениот тепих, се место за ризици при изборот на облека.

najdobro-oblecenite-na-gremi-nagradite-2017-01.jpg

Пејачите и пејачките, за разлика од актерите и актерките на Оскарите и Златните глобуси, одбираат смели, поинакви и интересни комбинации за да се појават на црвениот тепих.

И секако, меѓу нив ќе ги најдете оние кои се полн погодок со својот изглед.

На Греми 2017, меѓу оние најдобро облечените се Бијонсе, Џенифер Лопез, Криси Тајген, Ријана...

Најдобрите комбинации на Греми 2017: 

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Светки, гламур, елеганција: Ѕвездите примерни на црвениот тепих на Оск... На 4-ти март, се одржа церемонијата за ’90-ите Академски награди, каде се собра ...
Кога славните дами ќе излезат од дома без грам шминка (фото) Исто како и сите останати жени, така и славните жени сакаат да го одморат лицето...
Длабоко деколте и тон накит: Бијонсе се дотера за концерт на Бруно Мар... Бијонсе не ужива само во своите настапи и концерти, туку и како дел од публиката...