Како изгледа денес и што прави ќерката на Пол Вокер?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Како изгледа денес и што прави ќерката на Пол Вокер?

Ќерката на Пол Вокер повеќе од очигледно е дека го наследила неговиот изглед, бидејќи таа порасна во прекрасна млада дама.

kako-izgleda-denes-i-shto-pravi-kjerkata-na-pol-voker-01.jpg

Инаку, сега, 3 години по смртта на нејзиниот татко, таа наполни 18 години и продолжува со добротворните цели како што татко ѝ го правеше тоа пред неа.

Медоу ја отвори фондацијата „Paul Walker“ чија мисија е едноставно кажано, да помага. Покрај добротворните акции, нејзината фондација, исто така, дава стипендии на талентирани студенти.

Еве како изгледа сега:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Иванка Трамп во црн, чипкан фустан со сопругот и трите деца Познато е дека Иванка Трамп отсекогаш имала непогрешлив моден стил. Речиси и да ...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Како изгледале супермоделите во '70-тите и '80-тите? Во време на многу „самопрогласени“ Инстаграм модели, да се потсетиме на едно вре...

Најчитани неделава