17 вирални фотки кои заборавивте дека постојат, а 100% треба да останат запаметени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


17 вирални фотки кои заборавивте дека постојат, а 100% треба да останат запаметени

Се сеќавате на моментот кога Леонардо ди Каприо како кутре ја извади главата надвор од автомобилот и уживаше на сонцето и ветерот? Или пак, на моментот кога Џон Траволта не можеше да ги тргне рацете од Скарлет Јохансон?

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-01.jpg

Некои фотографии од славните не се така совршени како што вообичаено се претставени од професионалните фотографи и секако, токму заради тоа стануваат вирална сензација.

17 вирални фотки кои заборавивме дека постојат, а заслужуваат да бидат запамтени:

1. Леонардо ди Каприо, 2013

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-1.jpg

2. Леонардо ди Каприо, 2014

Моментот кога пушката за прскање му беше омилена работа.

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni2.jpeg

3. Мери-Кејт Олсен и Оливие Саркози, 2012

Совршено нормална фотка од девојка и дечко, ништо посебно да се види...

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-3.jpg

4. Скарлет Јохансон и Џон Траволта, 2015

Моментот кога Траволта не можеше да ги тргне рацете од неа...

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-4.jpg

5. Скарлет Јохансон, 2013

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-5.jpg

6. Крис Пајн, 2015

Едната солза на Крис за време на Оскарите.

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-66.jpg

7. Џим Кери, 2008

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-7.jpg

8. Леонардо ди Каприо, 2009

Мислевте дека виралните фотографии со Лео ќе завршат?

17-viralni-fotki-koi-zaboravivte-deka-postojat-a-100-treba-da-ostanat-zapameteni-8.jpg

Уште 9 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
„Сам ќе бидам посреќен“ - Џон Леџенд неуспешно пробал да ѝ раскине на ... Џон Леџенд и Криси Тајген се често пример за среќен и заљубен пар за чиј однос м...
Каков татко, таков син: Најубавите фотки од Роналдо и неговата мини-ве... Освен што е еден од најпопуларните и најдобрите фудбалери на светот, Кристијано ...