Ѕвезди кои уште на почетокот на 2017-та сменија фризура
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 24-04-2018
Пекар 24-04-2018


Ѕвезди кои уште на почетокот на 2017-та сменија фризура

Полека, но сигурно поминува првата третина од 2017-та година, а веќе некои славни личности почнаа да прават мали или големи промени на својот изглед.

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-01.jpg

Некои сменија фризура, некои должина на коса. Во секој случај, направија некаква промена.

Ѕвезди кои уште на почетокот на годината ја трансформираа својата коса:

1. Соланж

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-1.jpg

2. Кара Делевињ

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-2.jpg

3. Кети Пери

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-3.jpg

4. Зои Кравиц

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-4.jpg

5. Сара Хајланд

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-5.jpg

6. Ким Кардашијан

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-6.jpg

7. Џеј Ло

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-7.jpg

8. Ема Робертс

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-8.jpg

9. Клои Морец

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-9.jpg

10. Деми Ловато

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-10.jpg

11. Кристен Стјуарт

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-11.jpg

12. Џенуари Џонс

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-12.jpg

13. Кети Пери

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-13.jpg

14. Бела Хадид

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-14.jpg

15. Ким Кардашијан

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-15.jpg

16. Кајли Џенер

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-16.jpg

17. Кендал Џенер

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-17.jpg

18. Селена Гомез

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-18.jpg

19. Хејли Болдвин

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-19.jpg

20. Пријанка Чопра

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-20.jpg

21. Дру Баримор

dzvezdi-koi-ushte-na-pocetokot-na-2017ta-smenija-frizura-21.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои во 2017 целосно го променија својот изглед Секоја девојка знае дека промената на фризурата може многу да допринесе за целос...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Ким Кардашијан и Канје Вест го добија своето трето дете од сурогат мај... Ким Кардашијан и Канје Вест се пресреќни поради приновата, а Норт и Сент поради ...