Утка на денот: Ким Кардашијан во црн „религиозен“ мини фустан
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Утка на денот: Ким Кардашијан во црн „религиозен“ мини фустан

Се чини дека критиките воопшто не допираат до Ким Кардашијан.

dnevna-doza-razgolena-kim-kardashijan-01.jpg

Неодамна беше критикувана заради новото емоџи во кое таа е Богородица, но тоа не ја спречи и понатаму да употребува слични симболи.

dnevna-doza-razgolena-kim-kardashijan-1.jpg

36-годишната старлета брзо после критиките се појави во мини проѕирно здолниште и маичка на која на нејзините гради е насликана Богородица.

Ако мислевте дека ниту една жена не може да погреши со изборот на црн мини фустан, Ким го побива тоа:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким Кардашијан и Канје Вест го добија своето трето дете од сурогат мај... Ким Кардашијан и Канје Вест се пресреќни поради приновата, а Норт и Сент поради ...
Следната генерација на семејството Кардашијан е неодолива (фото) Ким и Кортни Кардашијан имаат по три дечиња, а пак Клое Кардашијан вежба со внуц...
Ким Кардашијан само по црна мрежа, на состанок со Канје (фото) Ким Кардашијан секогаш наоѓа нов начин да ги покаже градите и да го стави деколт...