Трудничкото стомаче на Кејт Мидлтон почна да се познава (фото)


Трудничкото стомаче на Кејт Мидлтон почна да се познава (фото)

На самитот во Манчестер, Војвотката од Кембриџ блесна во црвен фустан и црно-бел капут.

bremenata-kejt-midlton-za-prvpat-go-pokaza-trudnichkoto-stomache-01.jpg

Трудничкото стомаче на Кејт Мидлтон конечно се забележува. Бремената Војвотка од Кембриџ со принцот Вилијам присуствуваше на Children’s Global Media Summit во Манчестер.

За оваа пригода таа облече црно-бел капут од 583 евра од L.K. Bennett, кој не можеше да го сокрие нејзиното трудничко стомаче.

Кејт блеска во третата бременост и ова е едно од нејзините први појавувања кога стомачето ѝ се познава.

Со принцот Вилијам се поздравуваа и дружеа со низата возбудени дечиња на самитот.

Црвениот фустан можеби го сокри нејзиното стомаче, но струкираниот капут не успеа во тоа:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Принцот Хари и Меган Маркл се држат за раце во јавност, а Вилија... Неодамна Принцот Хари и неговата девојка Меган Маркл, за првпат се појавија заед...
Сите луѓе се третираат исто: Како е да се биде гостин на кралска свадб... Најголемата мана на кралските свадби е што протоколот мора да се следи, а парот ...
Принцот Хари и Меган Маркл ќе почнат да живеат во Кенсингтоновата пала... Принцот Хари и Меган Маркл се во врска од летото 2016-та година, иако истата ја ...