Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез

Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари (околу 1.100 евра), беше забележана заедно со момчето Алекс Родригез, на божиќен шопинг во последен момент.

j-lo-vo-dukser-i-shtikli-na-bozhikjen-shoping-so-alex-rodriguez-01.jpg

Таа дизајнерскиот спортски стајлинг го комбинирала со искинати фармерки и високи штикли на платформа.

Со коса фатена во пунџа и златен накит, 48-годишната пејачка, блеска покрај Родригез, кој се одлучил за бели панталони и маичка по кратки ракави.

Парот е во празнично расположение веќе подолг период и очигледно двајцата уживаат во овие денови, со оглед на тоа што првпат го слават Божиќ заедно.

https://www.instagram.com/p/BdHHu2HlQnS/?taken-by=jlo

Погледнете го заљубениот пар на шопинг низ Мајами:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џенифер Гарнер фрла ѓубре, раперот Lil Nas X во розово здолниште: Како изгледа секојдневието на ѕвез... Како изгледаат Бен Афлек и Џеј Ло кога следат протокол за корона, како изгледа А...
По примерот на родителите кои имаат отворен брак – ќерката на Вил Смит „фатена“ како се бакнува со д... Во јавна врска е со еден, а страсно се бакнува на плажа со друг. Тргнува ли Вило...
Џеј Ло, Роберт Патинсон: Како ќе изгледаа ѕвездите ако имаа поинаква форма на нос? Како би изгледале славните личности ако имаа поинаква форма на нос? Тие се завод...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg